ÇÖZÜMLERİMİZ

İşinde uzman ekibimizle birlikte ulaştığımız başarılı sonuçlarla, birçok firmanın çözüm ortağı olabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Kaliteli baskı, hızlı çözüm denince akla ilk gelenlerden olabilmek adına durmadan çalışıyoruz. “Tercih edilen” olmayı sürdürmek, tecrübelerimize tecrübe katmak ve en iyisini üretmeye devam etmek ise en güçlü gelecek hedefimiz.

KARTON KUTU/KOLİ
BASKILI AMBALAJ KUTU
BASKILI TASLAMA KUTU

KARTON KUTU/KOLİ

Gıdadan tekstile, sağlıktan kozmetiğe kadar uzanan oldukça geniş iş kollarında ihtiyaç duyulan karton kutu/koliler ile markanız için ergonomik çözümler yaratabilirsiniz.

Özellikle ürün transferinde ürünü güvenli bir şekilde taşımak için sağlam bir ambalaja ihtiyaç duyulduğunun farkındayız. Ve bu bilinçle üretim yapmaya devam ediyoruz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

BASKILI AMBALAJ KUTU

Ofset baskılı karton kutu çeşitleri, özellikle ofset baskı teknolojisindeki kaliteli baskı imkanı ile kullanılır. Ofset baskılı karton kutu çeşitleri birçok sektörde kullanılan, gündelik yaşamda sıklıkla karşımıza çıkan ürünlerdir.

BELİRLİ GRAMAJLARDA ( 180 GR ‘DAN 500 GR’A KADAR) İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE BRİSTOL, KROME, UV LAKLI, SELEFONLU İSTENİLEN RENKLERDE VE ÖLÇÜLERDE EVRENSEL KUTU ÇEŞİTLİLİĞİ İLE SAĞLIK, KOZMETİK, GIDA VB. SEKTÖRLERİN AMBALAJLAMADA İSTEKLERİNE CEVAP VERMEKTEDİR.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

BASKILI TASLAMA KUTU

Taslama kutular ürün kutularıdır. Gıda, kozmetik, elektronik vb. birçok alanda ürünleri öne çıkarmak için yapılan sunumlarda kullanılan baskılı taşlama kutular, reklam çalışmalarının önemli ögelerindendir.

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE VE BASKILARDA MUKAVVA,(1 MM’DEN – 4 MM ‘ KADAR) 1. HAMUR, – KRAFT KAĞIT, TÜM KUŞE ÇEŞİTLERİNDE BASKILI VE BASKISIZ OLARAK MUKAVVA SIVAMALI KUTULARI TEKNOLOJİ ALANINDA ( AKILLI SAAT , TELEFON , TABLET) TEKSTİL, GIDA , AYAKKABI KUTULARI İSTENİLDİĞİNDE ONDÜLA SIVAMALI OLARAK ÜRETİMİ YAPILAN . 1. SINIF İŞÇİLİK VE UZUN ÖMÜRLÜ YÜKSEK KALİTELİ DEMİRBAŞ KUTULARIN ÜRETİMİNİ YAPMAKTAYIZ.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN