HAKKIMIZDA

Türkiye ve dünyada geniş müşteri yelpazesine sahip olan Mono Kağıt Matbaa olarak, müşteri memnuniyeti öncelikli konumuzdur.

Tecrübesini 1980’li yıllarda matbaacılık sektöründe hizmet veren ailesinden alan Evren Yolver tarafından 2015 yılında kurulan Mono Kağıt Matbaa olarak; sağlık, tekstil, gıda, kozmetik, teknoloji gibi sektörlere verdiği kaliteli hizmet ile adımızdan söz ettiriyoruz. Vizyonumuz, fikirlerimiz, iş birlikçi yaklaşımımız, görev paylaşımı bilincimiz ve alanımızda uzmanlığımız sayesinde bugün Türkiye’de ve diğer ülkelerde yer alan büyük şirketlerin öncelikli tedarikçisi olan, kendi alanımızda lider ve öncü bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyoruz.

Sektörel deneyimimize paralel olarak tecrübeli ve yetenekli idari / teknik personel, makine – ekipman gücü ve finansal hacmimiz ile istikrarlı bir büyüme çizgisi yakalamamız sayesinde, bugün en zorlu projelerin üstesinden gelebilecek yetkinlik ve kapasiteye ulaştık. Günümüzde önemi gittikçe artan “sürdürülebilirlik”kavramına destek veren çalışmalarımızla, geri dönüşüme uygun üretim yapıyoruz.

İzmir Pınarbaşı’nda 5.000 m2 alan üzerine kurulu kendi üretim tesisimizde, yılların getirdiği tecrübe ve ilk günden bu yana eksilmeyen heyecanımızla her geçen gün hedeflerimizi büyüterek çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

 

VİZYON / MİSYON

Vizyonumuzu belirleyen hedefimiz; Türkiye’de kendi alanında tek, dünyada ise örnek ve lider bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz; yenilikçi bakış açımızla ürettiğimiz kağıt ve karton ambalajı, demirbaş ve mukavva kutu üretimi alanında, tedarikçisi olduğumuz firmaların en iyi çözüm ortağı olmaktır.

 

ÇEVRE DUYARLILIĞI

Doğal kaynakların korunması ve sürdürülebilirliği konusunda insanın payına düşen sorumluluğun farkındayız. Çalışanlarımızla birlikte, gelecek nesile yaşanabilir bir dünya bırakabilmek için bilinçli bir şekilde hareket ediyoruz.

Tüm iş süreçlerimizde çevreyle dost uygulamaları tercih ediyor, geri dönüşüme katkıda bulunmak için çabalıyoruz.

 

SERTİFİKALARIMIZ